Laleninbahçesi,Ebrucuk,Zeya ve Zuz

 

Dün akşam meşhur buluşmamızı gerçekleştirdik. Önce Ebruyla kırmızı karanfile gerek kalmadan birbirimizi tanıdık. Beraber birşeyler atıştırdıktan sonra Lale ile buluşmaya (Lale yazıyorum Ebru kızmasın diye:):)) Capitol'e doğru yola çıktık. Benim yol iz bilmez ama araba kullanır durumumda bir süre Capitol'ü gördük ama ulaşamadık. Hatta bir ara Çamlıca'ya doğru uzanıp Ebru'ya panoromik bir şehir turu yaptıracaktım. Neyseki bir kaç manevrayla Capitolü ve Lale'yi bulduk.

Blogcularla buluşmak çok garip herşeyini bildiğiniz bir insanı yüzyüze ilk defa görmek çok değişik ama çok da keyifli.Lale'nin deyimiyle hiç görmediğiniz sesini bile bilmediğiniz birinin akşam evde ne yemek pişirdiğini biliyorsun. Ebru da Lale de tamamen yazdıkları gibiler.Artık yazılarını onların seslerinden okuyabilirim.Hatta Ebru'nun el kol hareketlerini bile görebilirim. Sanki birbirimizi yıllardır tanıyormuş gibiydik. Kahkahalar hiç eksik olmadı.Blogcu dedikoduları yaptık, herkesin kulaklarını çınlattık. Bol bol güldük sonra gecenin bir vakti Zuz'un israrları ile onunla buluşmaya gittik.Zuz'u Lale'nin yazılarından biliyorduk zaten.Çay içtik sohbet ettik. Uzun zamandır bu kadar keyifli zaman geçirmemiştim. Bloglar hakkında ve arkadaş listeleri hakkında yeni bilgiler edindim. Ben ne yüzsüzmüşüm di mi?? :):) Şimdi en büyük dileğim Ebru'nun İstanbul'da iş bulması ve artık İstanbullu olması.Gecenin sonunda resim çekmiştik eve gidince bu yazıya ekleyeceğim.

Akşam eve gelip yattım.Gece üçte migren kriziyle uyandım.Neyseki 2 -3 saat sürdü bitti. Böylece migrenin keyfim yokken ortaya çıktığı gerçeği de yalanlanmış oldu. Aslında ben ağırlaşan göz kapaklarımdan anlamalıydım gece boyunca ama yorgunluk diye düşündüm. Gerçekte benim göz kapaklarım yarım değil onu da aradan hatırlatayım :):) Harika akşam için teşekkürler. Yine görüşelim.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !